Duhovi Sljemena

Rezultati Casper

Rezultati Duh Dame u bijeloj haljini – Pojedinačno

Rezultati Duh Dame u bijeloj haljini – Timovi

Zagrebačka Treking Škola organizira noćnu trening utrku i poziva vas da se odvažite na noćnu avanturu jer očekuje Vas uzbudljivo vrludanje po sljemenskim putevima, a nakon toga super druženje i ples pod maskama.

Datum: 31.10.2017.
Lokacija: Medvednica
Kategorije:
Casper (kraći trek namjenjen onima koji se žele okušati u kraćoj avanturi I roditeljima s djecom koji žele djeci dočarati Noć vještica na poseban način)
Duh Dame u bijeloj haljini (trek primjeren iskusnijim i manje iskusnim trekerima koji će uz obvezne kontrole nuditi i mogućnost kontrolnih točaka po izboru)
Duh Dame u bijeloj haljini – Timovi (tim čine dva člana koji mogu biti MŽ i ŽŽ)
M – muški
Ž – ženski
Prijave: online do nedjelje 29.10 do 23:59 i na dan utrke na prijavama.

Kotizacija za trening utrku :

Pojedinačno: 40 kn

Timovi: 80 kn

Kidz: Free

*Kotizaciju je moguće uplatiti u cijelosti na račun SRD Zagreb Treking do 29. 10. 2017.

Upute za uplatu preko računa:

SRD Zagreb Treking

Bulvanova 18, 10000 Zagreb

IBAN: HR 0824 8400 8113 500 5741

Opis plaćanja: Startnina za (ime i prezime prijavljene osobe), (kategorija za koju ste se prijavili).

U slučaju da ne možete izvršiti uplatu bez poziva na broj, pod poziv na broj upišite 00 ili 99.

Karta neće biti objavljena prije utrke, već će je svaki sudionik dobiti prilikom registracije.
Lokacija registracija, starta i cilja: Planinarski dom Grafičar, od 17:00h.Vrijeme starta

Vrijeme starta: 18:00h

Link na prijavni obrazac
Obavezna oprema: mobitel s napunjenim baterijama, kompas, čeona lampa, obuća i odjeća primjerena kretanju po prirodi